Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Słupsku

Przejdź do treści Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Menu główne

Do zadań służb technicznych należy w szczególności:

  • terminowe, rzetelne i zgodne z przepisami dokonywanie przeglądów technicznych nieruchomości
  • przyjmowanie zgłoszeń konserwacyjnych od administratorów (w tym uzyskanych z informacji od lokatorów i właścicieli)
  • weryfikacja przyjętych zgłoszeń konserwacyjnych
  • opracowanie planów remontów bieżących kwartalnych i rocznych.
  • opracowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej poszczególnych przedsięwzięć
  • nadzór nad terminowym i fachowym wykonaniem prac konserwacyjnych i remontowych
  • dokonywanie odbiorów, sprawdzanie prawidłowości i jakości wykonanych robót.   

DZIAŁ INWESTYCYJNO-TECHNICZNY
ul. Prusa 6

Kierownik Działu Technicznego
Wojciech Simonowicz


Zastępca Kierownika  Działu Technicznego
Tomasz Bałaszewicz

Kierownik Działu Inwestycji
Dorota Prus

Remonty i termomodernizacje, jakie realizuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w zarządzanym przez siebie zasobie mieszkaniowym, są wysoko oceniane przez profesjonalne gremia.

PGM sp. z o.o. od kilku lat jest finalistą w ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku”, któremu patronuje Prezydent Polski. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. Konkurs promuje funkcjonalność przebudowywanych i modernizowanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowej techniki, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, wysokie efekty ekologiczne, dbałość o architekturę i ochronę materialnego dziedzictwa kulturowego, rewitalizacja obszarów i zespołów urbanistycznych.

W 2002 roku Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej otrzymało wyróżnienie za remont elewacji budynku przy Wojska Polskiego 37.

W 2003 finalistami konkursu były modernizacje budynków Nowobramska 1 i Nowobramska 2.

Również w gronie finalistów znalazły się modernizacja wnętrz budynku przy Lelewela 53c oraz adaptacja pomieszczeń lokalu użytkowego przy Armii Krajowej 10 na lokale mieszkalne.

W 2005 roku finalistą konkursu została renowacja zabytkowej elewacji budynku przy Armi Krajowej 1A. Natomiast rok później okolicznościową statuetkę i tytuł „Modernizacja Roku 2006” otrzymał PGM za modernizację budynku mieszkalnego Stary Rynek 7.

W 2010 roku PGM otrzymał tytuł „Modernizacja Roku 2009” za modernizację budynku mieszkalnego przy ul. Starzyńskiego 8.

W 2011 roku PGM otrzymał tytuł „Modernizacja Roku 2010” za modernizację budynku przy Pl. Zwycięstwa 4 w Słupsku - Biuro Obsługi Mieszkańców.

W 2012 roku PGM otrzymał dyplom za udział w „Modernizacji Roku 2011” za modernizację budynków przy ul. Krasińskiego 14 a-b, przy ul. Krasińskiego 15, przy ul. Niedziałkowskiego 4, przy ul. Wojska Polskiego 1, 2 i 2a, przy ul. Tuwima 2 i przy ul. Jaracza 22.

W 2013 roku w gronie finalistów konkursu "Modernizacja Roku 2012" znalazła się termomodernizacja budynku przy ul. Chopina 20, natomiast w 2014 roku w gronie finalistów konkursu "Modernizacja Roku 2013" znalazł się budynek mieszkalny przy ul. Przemysłowej 5 w Słupsku.

powrót do góry strony