Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Słupsku

Przejdź do treści Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Menu główne

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Słupsku  informuje, że od 1 czerwca 2022 roku, w ramach realizacji zadań dotyczących zamiany mieszkań, prowadzić będzie tzw. „Bank Zamian” lokali zadłużonych i lokali powyżej 80m2.

Korzystanie z „Banku” jest bezpłatne. Dane adresowe i telefoniczne wybranej oferty będą udostępniane dopiero po złożeniu swojej oferty i osobistym zgłoszeniu się w Biurze Spraw Lokalowych. Ogłoszenia w ramach działań „Banku Zamian” ważne będą 1 rok od daty ich wpływu. Z „Banku Zamian” skorzystać mogą najemcy zajmujący zadłużone lokale komunalne lub osoby, które utraciły tytuł prawny wskutek zadłużenia za opłaty związane z korzystaniem z lokalu, osoby posiadające prawomocny wyrok eksmisyjny z przyznaniem
prawa do  najmu socjalnego a także osoby zamieszkujące w lokalach powyżej 80m2.

W związku z tym zapraszamy do Biura Spraw Lokalowych Spółki w celu złożenia stosownych dokumentów. Po uzyskaniu ofert od osób zainteresowanych zamianą przygotowana zostanie informacja na stronie internetowej Spółki i tablicy ogłoszeń (w formie tabelarycznej). Informacja zawierać będzie dane o lokalu zadłużonym, o lokalu powyżej 80m2 
i o lokalach, które w ramach zamian oczekuje się uzyskać.

Dane wyszukiwanego mieszkania zadłużonego i o dużej powierzchni nie zostaną ujawnione szczegółowo. Dostępne będą tylko informacje o ulicy, przy której dany lokal się znajduje, numer budynku, kondygnacja, metraż, liczba pokoi, WC, łazienka, kuchnia, rodzaj ogrzewania, wysokość czynszu, zadłużenie (tylko informacja tak lub nie). Będą to podstawowe dane, które jednak nie umożliwią bezpośredniej identyfikacji najemcy lokalu.

Powyższe rozwiązanie umożliwi osobom zadłużonym i tym zainteresowanym ewentualną spłatą zadłużenia lub zamianą na lokal o większej powierzchni, na korzystanie z bazy ofert, jaka znajduje się w Spółce.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Biurem Spraw Lokalowych AZG przy Placu Zwycięstwa 4 w Słupsku (Biuro Obsługi Mieszkańca) lub pod nr tel. (059) 8487704,  8487705.

pliki do pobrania

powrót do góry strony