Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Słupsku

Przejdź do treści Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Menu główne

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. jest największa firmą zarządzającą nieruchomościami, działającą na słupskim rynku nieruchomości. Prowadzimy działalność w zakresie zarządzania zasobami mieszkaniowymi Gminy Miejskiej Słupsk i wspólnotami mieszkaniowymi z terenu Słupska.
Spółka posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Dzięki niemu stworzyliśmy bogatą ofertę, którą pragniemy skierować do wspólnot mieszkaniowych jak również do innych podmiotów dysponujących obiektami mieszkalnymi i użytkowymi.
Obecnie zatrudniamy ponad stu pracowników, którzy pracują na sprawne funkcjonowanie Spółki i świadczenie mieszkańcom profesjonalnej obsługi. Personel naszej firmy pracuje w rozbudowanych działach: administrowania zasobami mieszkaniowymi, finansowo-księgowym, prawnym oraz technicznym.
Usługi wykonywane przez PGM Sp. z o.o. gwarantują fachową pomoc z zakresu administracji oraz prowadzenia rachunkowości. Zatrudniamy największą w Słupsku ilość pracowników posiadających licencję zarządcy nieruchomości. W ramach potrzeb dajemy możliwość korzystania z obsługi i doradztwa prawnego. Dużą staranność przywiązujemy do terminowej windykacji należności. Oferujemy pomoc służb technicznych, w których skład wchodzą liczni inspektorzy nadzoru i technicy budowlani. W ramach ich pracy oferujemy nadzór inwestorski nad bieżącymi i kompleksowymi pracami remontowymi, które obejmują wymianę instalacji gazowej, elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej; remonty dachów, elewacji, klatek schodowych, stolarki okiennej, zakładanie domofonów i zagospodarowanie terenów. Pomagamy wspólnotom mieszkaniowym w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania w postaci kredytów na remonty budynków.
PGM Sp. z o.o. proponuje korzystne warunki wynagradzania za zarządzanie. Zarządzanie 770 wspólnotami mieszkaniowymi, blisko 250 budynkami gminnymi  i  około 6 tysiącami lokalami gminnymi, jest efektem prowadzonej przez naszą firmę racjonalnej gospodarki. Właściciele nieruchomości darzą nas zaufaniem, jest to czynnik mobilizujący do świadczenia wysokiej jakości usług.

powrót do góry strony