WYKAZ TERMINÓW UMOŻLIWIAJĄCYCH ZAPOZNANIE SIĘ ZE STANEM TECHNICZNYM LOKALI MIESZKALNYCH PRZEZNACZONYCH DO REMONTU ADMINISTROWANYCH PRZEZ ADMINISTRACJĘ ZASOBÓW GMINY

PGM Sp. z o.o. informuje, że lokal położony przy ul. Skłodowskiej 11/7 w Słupsku został wycofany z procedury remontowej

 

Lp.

Adres

Termin

Godziny

1

Kołłątaja 23/10

23.01.2023 r.

1030-1040

2

Kołłątaja 18/6

23.01.2023 r.

1045-1055

3

Kołłątaja 40/7 ofic

23.01.2023 r.

1110-1120

4

Wita Stwosza 3/7

23.01.2023 r.

1125-1135

5

Tuwima 22 ofic/6

23.01.2023 r.

1140-1150

6

Deotymy 25/6 ofic

23.012023 r.

1200-1210

7

Jaracza 7/3

25.01.2023 r.

1020-1030

8

Jaracza 14/3

25.01.2023 r.

1035-1045

9

Jaracza 21ofic/5

25.01.2023 r.

1050-1100

10

Jaracza 19/5

25.01.2023 r.

1105-1115

11

Polna7/1

25.01.2023 r.

1130-1140

12

Paderewskiego 4/3b

25.01.2023 r.

1230-1240

13

Batorego 7/3

23.01.2023 r.

1000-1010

14

Konarskiego 4/10

23.01.2023 r.

1020-1030

15

Szczecińska 98/1

23.01.2023 r.

1200-1210

16

Konopnickiej 19/22

23.01.2023 r.

1025-1035

17

Konopnickiej 19/14

23.01.2023 r.

1015-1025

18

Konopnickiej 29/3

23.01.2023 r.

1035-1045

19

Sienkiewicza 5/15of

24.01.2023 r.

1030-1040

20

Sienkiewicza 3/5b

24.01.2023 r.

1015-1025

21

Wojska Polskiego5/26

25.01.2023 r.

1045-1055

22

Wojska Polskiego18/4a

25.01.2023 r.

1100-1110

23

Wojska Polskiego1/11

25.01.2023 r.

1015-1025

24

Wojska Polskiego 3/5

25.01.2023 r.

1030-1040

25

Mickiewicza 4 ofic/8

25.01.2023 r.

1120-1130

26

A. Krajowej 2/17

23.01.2023 r.

1030-1040

27

A. Krajowej 5/3

23.01.2023 r.

1045-1055

28

A. Krajowej 10/6

23.01.2023 r.

1100-1110

29

Długosza 10/2

23.01.2023 r.

1115-1125

30

Długosza 10/2a

23.01.2023 r.

1115-1125

31

Podgórna 26/13

23.01.2023 r.

1135-1145

32

Partyzantów 22/3a

23.01.2023 r.

1155-1205

33

H.Pobożnego18/2

24.01.2023 r.

1200-1210

34

Skłodowskiej 11/7

24.01.2023 r.

1045-1055

35

Św.Piotra 11of/12

24.01.2023 r.

1100-1110

36

Sierpinka 5/7

24.01.2023 r.

1120-1130

37

Gdańska 7/3

24.01.2023 r.

1145-1155

38

Gdańska 10/3

24.01.2023 r.

1200-1210

39

Sportowa 33a/7

25.01.2023

1100-1110

40

Sportowa 24/3

25.01.2023

1115-1125

41

Piotra Skargi 2/5

20.01.2023

1030-1040

42

Kopernika 25/2a

23.01.2023

1030-1040

43

Bałtycka 12/6

23.01.2023

1100-1110

44

Bałtycka 12/7

23.01.2023

1100-1110

45

Poniatowskiego 12/7

23.01.2023

1130-1140

46

Wileńska 19/2a

24.01.2023

1030-1040

47

Niemcewicza 24/5

24.01.2023

1050-1100

48

Niemcewicza 3/8

24.01.2023

1110-1125

49

Niemcewicza 3/7

24.01.2023

1110-1125

50

Niemcewicza  3/9

24.01.2023

1110-1125

51

Wolności 16/7

24.01.2023

1130-1140

52

Wolności 35/4

24.01.2023

1150-1220

53

Wolności 33/3

24.01.2023

1210-1220

54

Lutosławskiego 4/15

25.01.2023

1200-1210