Szanowni Państwo,

przed nami głosownie w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2020! Każdy mieszkaniec Słupska  może wskazać, jakie zadania powinny zostanie zrealizowane przez Miasto Słupsk w następnym roku.

Głosować można od 13 września br. do 3 października br. ( do północy): papierowo, w jednym z 12 punktów do głosowania (lista punktów na stronie www.slupsk.wybiera.pl ) lub elektronicznie, za pomocą narzędzia na stronie www.slupsk.wybiera.pl . Każdy z Państwa może oddać do 6 głosów: maksymalnie 1 głos na zadanie infrastrukturalne ogólnomiejskie, maksymalnie 1 głos na zadanie infrastrukturalne dedykowane szkołom, maksymalnie 1 głos na zadania infrastrukturalne lokalne oraz maksymalnie 3 głosy na zadania społeczne.

Warunkiem uczestnictwa jest zamieszkiwanie na terenie Słupska - nie ma ograniczenia wiekowego.

Projekty są różnorodne i bardzo ciekawe. Mamy zadania zgłoszone w obszarze ekologii, edukacji, sportu, rekreacji, rozrywki, kultury, zdrowia oraz wiele innych. Opisy zadań znajdują się stronie www.slupsk.wybiera.pl oraz w każdym punkcie do głosowania (w punktach opisy udostępnione będą od 13 września).

Warto zapoznać się z pomysłami mieszkańców Słupska i zdecydować, które Państwa zdaniem powinny zostać zrealizowane.

Zachęcajcie swoich bliskich i znajomych do głosowania i wspólnego kształtowania kierunku rozwoju naszego miasta.
Zadania, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną zrealizowane w roku 2020.

UCZESTNICZĄC W GŁOSOWANIU DECYDUJECIE PAŃSTWO REALNIE I BEZPOŚREDNIO O TYM, NA JAKIE DZIAŁANIA PRZEZNACZONE SĄ PIENIĄDZE  Z BUDŻETU MIASTA.

Wszelkie pytania ws.budżetu obywatelskiego można kierować pod nr 59 84 88 453 lub 59 84 87 921 albo mailowo na adres: m.rapacewicz@um.slupsk.pl