Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Słupsku

Przejdź do treści Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Menu główne

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. jest największa firmą zarządzającą nieruchomościami, działającą na słupskim rynku nieruchomości. Prowadzimy działalność w zakresie zarządzania zasobami mieszkaniowymi Gminy Miejskiej Słupsk i wspólnotami mieszkaniowymi z terenu Słupska.
Spółka posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Dzięki niemu stworzyliśmy bogatą ofertę, którą pragniemy skierować do wspólnot mieszkaniowych jak również do innych podmiotów dysponujących obiektami mieszkalnymi i użytkowymi.
Obecnie zatrudniamy ponad stu pracowników, którzy pracują na sprawne funkcjonowanie Spółki i świadczenie mieszkańcom profesjonalnej obsługi. Personel naszej firmy pracuje w rozbudowanych działach: administrowania zasobami mieszkaniowymi, finansowo-księgowym, prawnym oraz technicznym.
Usługi wykonywane przez PGM Sp. z o.o. gwarantują fachową pomoc z zakresu administracji oraz prowadzenia rachunkowości. Zatrudniamy największą w Słupsku ilość pracowników posiadających licencję zarządcy nieruchomości. W ramach potrzeb dajemy możliwość korzystania z obsługi i doradztwa prawnego. Dużą staranność przywiązujemy do terminowej windykacji należności. Oferujemy pomoc służb technicznych, w których skład wchodzą liczni inspektorzy nadzoru i technicy budowlani. W ramach ich pracy oferujemy nadzór inwestorski nad bieżącymi i kompleksowymi pracami remontowymi, które obejmują wymianę instalacji gazowej, elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej; remonty dachów, elewacji, klatek schodowych, stolarki okiennej, zakładanie domofonów i zagospodarowanie terenów. Pomagamy wspólnotom mieszkaniowym w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania w postaci kredytów na remonty budynków.
PGM Sp. z o.o. proponuje korzystne warunki wynagradzania za zarządzanie. Zarządzanie ponad 800 wspólnotami mieszkaniowymi, blisko 300 budynkami  i  6 tysiącami lokalami gminnymi, jest efektem prowadzonej przez naszą firmę racjonalnej gospodarki. Właściciele nieruchomości darzą nas zaufaniem, jest to czynnik mobilizujący do świadczenia wysokiej jakości usług.
Do współpracy zapraszamy również właścicieli nieruchomości spoza miasta Słupsk.

powrót do góry strony